Almanya’da kayıp 3 çocuk aranıyor: Polis gizemli kadının peşinde

Almanya’da kayıp 3 çocuk aranıyor: Polis gizemli kadının peşinde
Yayınlama: 24.06.2024
2
A+
A-

**Almanya’da Kayıp Üç Çocukla İlgili İlginç Gelişme**

Almanya’nın Schleswig-Holstein eyaletine bağlı Harksheide bölgesinde, kayıp olan üç çocukla ilgili oldukça merak uyandıran bir gelişme yaşandı. Yetkililer, 12 yaşındaki Ayla-Jölin, 11 yaşındaki Can-Tyran ve 9 yaşındaki Georgios’un kaybolmasıyla ilgili olarak, henüz kimliği belirlenmemiş bir kadının arandığını açıkladı.

Kayıp çocuklar, Harksheide’deki bir çocuk bakım evinde ikamet etmekteydi. Geçtiğimiz haftanın Pazar akşamından bu yana kayıplarının bildirildiği çocuklar, bir bakıcıyla yaşadıkları anlaşmazlığın ardından tesisten gizlice kaçtıkları değerlendiriliyor.

Alman polisi, yapılan incelemeler sonucunda, üç çocuğun 17 Haziran tarihinde gece saat 00.20 sularında kaybolduktan yaklaşık iki saat sonra yakındaki Elmshorn metro istasyonunda görüntülendiklerini tespit etti.

Metro istasyonunda bulunan güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyen ekipler, üç çocuğa eşlik eden bir kadını tespit etti. Kadının kimliğine ilişkin henüz bilgilere ulaşılamazken, polis, istasyondaki güvenlik kamerası görüntülerini kamuoyu ile paylaşarak kadının kimliğinin teşhisine yardımcı olacak bilgiler beklediğini ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.