Başkan Kotan, o esnafı makamında ağırladı

Başkan Kotan, o esnafı makamında ağırladı
Yayınlama: 26.06.2024
4
A+
A-

Konyaaltı Belediye Başkanı Sözünü Tuttu: Aile Makamda Ağırlandı

Seçim kampanyası sırasında esnaf ziyaretleri esnasında, Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, bir esnafın eşiyle yaptığı telefon görüşmesine şahit oldu. Esnaf Pınar Akça, eşine telefonla, “Acaba başkan olunca makamında kendisini ziyaret edebilir miyiz?” diye soruyordu. Başkan Kotan, bu konuşmaya kulak misafiri olarak gülümsedi ve çifte makamında kendilerini ağırlama sözü verdi.

Başkan Kotan sözünü tuttu ve Konyaaltı ilçesinde market işleten Pınar Akça ve ailesini makamında ağırladı. Ziyarete, Pınar Akça, eşi Fatih Akça ve iki oğulları katıldı.

Başkan Kotan, Akça ailesiyle yaptığı görüşmede, “Burada sizlerle bir arada bulunmak benim için çok büyük bir onur. Seçim kampanyası boyunca ilçemizdeki esnaflarımızı ziyaret ederken, sizlerin samimiyeti ve desteği beni çok etkiledi. Şehrimizin her kesiminden vatandaşlarımızla doğrudan iletişim kurarak, sizlerin beklenti ve taleplerini dinlemek benim en önemli görevim. Daha güzel bir Konyaaltı için birlikte çalışacağız” dedi.

Akça ailesi de Başkan Kotan’ın samimi yaklaşımından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Pınar Akça, “Başkanımızın bizi makamında ağırlaması bizleri çok onurlandırdı. Başkanımızın verdiği sözü unutmaması bizim için çok değerli. Bu jesti bizim için çok anlamlı oldu çünkü kendisinin seçildikten sonra da bizleri unutmadığını gösterdi. Makamında bizi ağırlayarak sorunlarımızı dinledi, çözüm yolları üzerinde konuştuk. Başkanımızın bu tavrı biz esnaflar için önemli bir destek kaynağı oldu” diye konuştu.

Akça ailesinin Konyaaltı Belediyesi’ne yaptığı ziyaret, Başkan Kotan’ın vatandaşlarla doğrudan iletişim kurma ve onların sorunlarını çözme konusundaki kararlılığını bir kez daha ortaya koydu. Bu ziyaret, Başkan Kotan ile Konyaaltı halkı arasındaki güçlü bağın bir kanıtı niteliğindeydi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.