Başkan Seçer: Hizmetlerimizi artırarak devam ettireceğiz

Başkan Seçer: Hizmetlerimizi artırarak devam ettireceğiz
Yayınlama: 23.06.2024
4
A+
A-

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in Silifke Mahalle Ziyaretleri

İmamlı Mahallesi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, İmamlı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek onların geçmiş bayramını kutladı. Seçer, vatandaşların kendisine gösterdiği sevgi ve desteğe teşekkür ederek, hizmetlerine aralıksız devam edeceklerini belirtti. İmamlı Mahallesi’nin taleplerini dinleyen Seçer, belediye olarak tarım üretimine her türlü desteği verdiklerini vurguladı.

Yenibahçe Mahallesi

Seçer, Yenibahçe Mahallesi’nde de hemşerileriyle buluşarak yine geçmiş bayramlarını kutladı. Vatandaşların hizmetlerdeki artıştan duydukları memnuniyetin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Seçer, özellikle sulama suyu kullanımına ilişkin hassasiyetin önemini vurguladı. Mersin genelinde ulaşım sorununa çözüm üretmek için çok sayıda otobüs kazandırdıklarını ve bu desteğin devam edeceğini belirtti.

Çaltıbozkır Mahallesi

Çaltıbozkır Mahallesi’nde vatandaşların coşkulu ilgisiyle karşılanan Başkan Seçer, üreticileri ziyaret ederek tarımsal desteklerin artarak devam edeceğini vurguladı. Çaltıbozkır’ın lavanta bahçelerine yaptığı ziyarette distilasyon ünitesinin üreticilere ek bir gelir kaynağı sağladığını belirtti.

Kırobası Mahallesi

Kırobası Mahallesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Seçer, mahalleye verilen hizmetlerden bahsederek vatandaşların desteğine teşekkür etti. D-400 karayolundaki yoğun trafik sorununa değinen Seçer, otoyolun daha önce yapılması gerektiğini belirtti.

Saraaydın Mahallesi

Seçer’in Silifke’deki son mahalle ziyareti Saraaydın Mahallesi oldu. Burada vatandaşlara seslenen Seçer, Tarımsal Güneş Enerji Santrali Projesi’ne başvuruların başladığını duyurdu. Üreticilere desteklerinin artarak devam edeceğini vurguladı ve tarımın önemine dikkat çekti. Desteklenen tarım sayesinde vatandaşların kendi geçimlerini sağlayabileceklerini ve emeklerinin karşılığını alabileceklerini belirtti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.