Koray Avcı: Mustafa Keser latife etmiş

Koray Avcı: Mustafa Keser latife etmiş
Yayınlama: 25.06.2024
5
A+
A-

Ünlü Şarkıcı, Yeni Şarkısı Hakkında Konuştu

Ünlü şarkıcı, hayranlarıyla buluşmadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Şarkıcı, bu hafta yepyeni bir single yayınlayacağını duyurdu.

“Uzun zamandır üzerinde çalıştığım bir arabesk şarkısını seslendirdim. Herkesin aşina olduğu ve benim de derin bir hayranlık beslediğim bir eser” dedi.

Şarkıcı ayrıca, geçtiğimiz günlerde Mustafa Keser’in kendisine yönelik açıklamalarına yanıt verdi. Keser, bir röportajında, “Yanıma zorla getirdiler. Sahnede görünsün, adam olsun diye. İki defa uçakta karşılaştık, yüzünü çevirdi ve selam vermedi” ifadelerini kullanmıştı.

Şarkıcı, bu iddiaları reddederek, “Böyle bir şey söz konusu değil. Mustafa Keser bizim büyük üstadımız. Kendisini her gördüğümde saygı ve sevgiyle selamlarım” dedi.

Şarkıcı, Keser’in sözlerinin bir espri olarak algılanması gerektiğine inandığını belirtti. “Mustafa abi Latife yapmış olmalı, ben de öyle yorumluyorum” dedi.

Şarkıcı, Keser’e hayranlık duyduğunu vurgulayarak, “Yolda kimi görsem selam veririm, onur duyarım” diye ekledi.

Yeni Single Yolda

Şarkıcının yeni single’ı, bu hafta müzik platformlarında yayınlanacak. Albüm, arabesk müziğin özünü yansıtan bir çalışma olacak. Şarkıcı, “Bu şarkı, aşkın, özlemin ve hasretin derinliklerini yansıtıyor” dedi.

Şarkıcı, yeni single’ıyla ilgili büyük bir heyecan duyduğunu ifade etti. “Uzun süren bir çalışmanın ürünü. Umarım dinleyicilerin kalbine dokunacak” dedi.

Şarkıcının yeni single’ı, müzikseverler tarafından merakla bekleniyor. Müzik dünyasının nabzının hızlanması beklenen bu yeni eser, Arabesk müziğinin sınırlarını zorlayacak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.