‘Leydi Di’ filmi provaya çıktı

‘Leydi Di’ filmi provaya çıktı
Yayınlama: 09.07.2024
1
A+
A-

Bir Dolandırıcılık Sarmalında Güzel Bir Güldürü: “Leydi Di”

Başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken “Leydi Di” filmi, yüksek komedi unsurlarıyla izleyicileri kahkahalara boğmaya hazırlanıyor. Mahir İpek, Özge Özder, Safa Sarı, Bestemsu Özdemir, Celil Nalçakan, Muharrem Türkseven, Arif Pişkin, Ömür Arpacı, Osman Albayrak, Hakan Örge, Fırat Topkorur, Sevcan Orhan, Anıl Çelik, Elif Verit ve Ekin Pasvanoğlu gibi ünlü isimlerden oluşan oyuncu ekibi, seyirciyi kahkaha tufanına sürüklemeye ant içmiş durumda.

Suat Özkan ve Ali Can Yaraş’ın usta kaleminden çıkan senaryosu, dürüst bir Yeminli Malî Müşavir olan Nevzat Kesik’in kendini bir dolandırıcılık planının içinde bulmasını anlatıyor. “Leydi Di” lakaplı dolandırıcı bir kadının cazip teklifine kapılan Nevzat, bir anda kendisini beklenmedik maceraların ortasında buluveriyor.

Yalanlar, yanlış anlamalar ve komik tesadüfler birbirini kovalarken, Nevzat, hem dolandırıcılardan hem de polisiye takibattan kurtulmaya çalışmak zorunda kalıyor. Fırat Topkorur’un hayat verdiği dürüst ve saf komiser karakteri, Nevzat’ın maceralarına bir tutam absürtlük katıyor. Sevcan Orhan’ın canlandırdığı dolandırıcı kadın karakteri ise güzelliği ve kurnazlığıyla Nevzat’ı kolaylıkla manipüle ediyor.

Film, dürüstlük, ahlak ve para aşkı gibi temaları da eğlenceli bir şekilde ele alıyor. Nevzat’ın dolandırıcılık planıyla başlarda kazanç sağlaması, izleyicide hem kahkaha hem de tedirginlik uyandırıyor. Ancak Nevzat’ın vicdanı rahatsız olmaya başlayınca, seyirci onun ikilemlerine tanıklık ediyor ve kendisiyle empati kuruyor. “Leydi Di”, kahkaha ve gerilim dolu anlarıyla izleyicileri ekrana kilitleyerek unutulmaz bir sinema deneyimi sunuyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.