MasterChef üst tura kim çıktı? 30 Haziran 2024 MasterChef kim kazandı? İşte düelloların galibi!

MasterChef üst tura kim çıktı? 30 Haziran 2024 MasterChef kim kazandı? İşte düelloların galibi!
Yayınlama: 01.07.2024
8
A+
A-

**MasterChef Yarışmasının İkinci Eleme Turu: Ana Kadroya Bir Adım Daha Yakın**

MasterChef Türkiye’nin ikinci eleme turunda yarışmacılar, üçlü düellolar yoluyla hünerlerini sergiledi. 2. turun ilk elemesinde Mohtaram, Şehriban ve Zübeyde, süt helvası yapma mücadelesine girdi. Jüri üyelerinin titiz değerlendirmelerinin sonucunda turu geçen isim Zübeyde oldu.

İkinci elemede ise Deniz, Büşra ve Sema, İtalyan minestrone yemeği hazırladı. Verilen süre sonunda jüri, Deniz’in performansını daha başarılı buldu ve onu bir üst tura taşıdı.

Yarışmanın bir sonraki etabında Huriye, Zehra ve Sinem, petso soslu gnocchi için karşı karşıya geldi. Heyecanlı bir 30 dakikalık serüvenin ardından Huriye, en başarılı tabakla düellodan galip ayrıldı.

Final elemesine kalan son yarışmacılar, Enes, Kağan ve Ali İhsan oldu. Jüri üyeleri tarafından verilen 40 dakikalık sürede yarışmacılar, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden karnıyarık yaptı. Gergin anların yaşandığı bu son elemede, Enes, hünerli elleriyle jüriyi etkilemeyi başardı ve üçüncü tura yükselmeye hak kazandı.

MasterChef Türkiye’nin ana kadrosu için ikinci eleme turunun nefes kesici mücadeleleri sona erdi. Başarılı yarışmacılar, hayal ettikleri hedefe bir adım daha yaklaştı. Yarışmanın devamında bizi daha da heyecanlı ve kıyasıya mücadeleler bekleyecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.