Son dakika: Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 24 Haziran 2024 Sayısal Loto bilet sonucu sorgulama ekranı!

Son dakika: Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 24 Haziran 2024 Sayısal Loto bilet sonucu sorgulama ekranı!
Yayınlama: 24.06.2024
8
A+
A-

Çılgın Sayısal Loto Heyecanı Sonuçlandı

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri düzenlenen Çılgın Sayısal Loto’nun merakla beklenen çekilişi, yine büyük heyecan yarattı. Milli Piyango’nun resmi YouTube hesabından canlı yayınlanan çekiliş, noter huzurunda gerçekleşti. Sayısal Loto sonuçları, millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Online mobil uygulamalarından kolayca sorgulanabiliyor.

24 Haziran 2024 Çılgın Sayısal Loto Sonuçları

SON ÇEKİLİŞ SONUCU
Çekiliş no: 76 24/06/2024 – 21:30
18 26 44 63 64 72 Joker 34 Süperstar 27

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Sayısal Loto’nun son çekilişinde talihli rakamlar, 18, 26, 44, 63, 64 ve 72 olarak belirlendi. Joker numarası 34, Süperstar numarası ise 27 oldu.

Şanslı numaralara sahip olan talihliler, kazandıkları miktarları yetkili Milli Piyango bayilerinden ve gişelerinden talep edebilirler. Çekiliş sonuçları, Milli Piyango’nun resmi internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden de anlık olarak takip edilebilir.

Çılgın Sayısal Loto, yüksek ikramiye potansiyeli ve kazanma şansı ile oyuncular arasında büyük ilgi görüyor. Her çekilişte, milyonlarca lira değerinde ikramiye dağıtılıyor. Bu heyecanlı oyuna katılmak isteyenler, Milli Piyango bayilerinden Çılgın Sayısal Loto biletlerini alabilirler.

Milli Piyango’nun Diğer Çekilişleri

Milli Piyango, Çılgın Sayısal Loto’nun yanı sıra, Şans Topu, Süper Loto ve Büyük İkramiye gibi farklı çekiliş seçenekleri de sunuyor. Her çekiliş, oyunculara farklı kazanma olasılıkları ve ödül miktarları sunuyor. Detaylı bilgi ve çekiliş sonuçları için Milli Piyango’nun resmi internet sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Oyuncular, Milli Piyango’nun resmi satış noktalarından veya online platformdan bilet satın alabilirler. Çekilişler, Milli Piyango’nun resmi YouTube hesabından canlı olarak yayınlanıyor. Sonuçlar, Milli Piyango’nun resmi internet sitesi, mobil uygulaması ve yetkili bayilerinden anında öğrenilebilir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.