Son dakika: Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 8 Temmuz 2024 Sayısal Loto bilet sonucu sorgulama ekranı!

Son dakika: Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 8 Temmuz 2024 Sayısal Loto bilet sonucu sorgulama ekranı!
Yayınlama: 08.07.2024
2
A+
A-

Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı

Bugün gerçekleşen Sayısal Loto çekilişinde heyecanlı bekleyiş sona erdi. Çekiliş, noter huzurunda ve Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı olarak yayınlandı. Millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Online mobil uygulaması üzerinden bilet sonuçları sorgulama işlemi yapılabilir.

8 Temmuz 2024 Sayısal Loto Sonuçları:

Çekiliş No: 82

Tarih: 08/07/2024

Saat: 21:30

Sonuç: 6 – 35 – 44 – 53 – 57 – 85

Joker: 4

Süperstar: 9

Çılgın Sayısal Loto Sonuç Sorgulama Ekranı:

https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/cekilis-sonuclari.82.2024

Sayısal Loto, Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri düzenlenen ve büyük ilgi gören bir şans oyunudur. Oyun, oyuncuların 1’den 66’ya kadar 6 sayı seçmelerini içerir. Seçilen sayıların çekilişte çıkan sayılarla eşleşmesi halinde oyuncular çeşitli ödüller kazanabilirler.

Sayısal Loto’da birinci ödül, tüm altı sayıyı doğru tahmin eden oyuncular arasında paylaştırılır. Eğer birinci ödülü kazanan oyuncu yoksa, ikramiye bir sonraki çekilişe devreder. İkinci ödül, beş sayıyı doğru tahmin eden oyuncular arasında paylaştırılırken, üçüncü ödül dört sayıyı doğru tahmin edenler arasında dağıtılır. Dördüncü, beşinci ve altıncı ödüller ise sırasıyla üç, iki ve bir sayıyı doğru tahmin eden oyunculara verilir.

Joker ve Süperstar, Sayısal Loto ile birlikte oynanabilen ek seçeneklerdir. Joker, çekilişte çıkan sayılara ek olarak çekilen tek bir sayıdır. Süperstar ise çekilişte çıkan altı sayının tamamına eklenen yedinci bir sayıdır. Joker ve Süperstar’ı doğru tahmin eden oyuncular, ek ödüller kazanabilirler.

Sayısal Loto, oyunculara yüksek ikramiyeler kazanma şansı sunan heyecan verici bir şans oyunudur. Çekiliş sonuçları her çekilişin ardından Milli Piyango tarafından açıklanır. Oyuncular, biletlerini yetkili bayilerden satın alabilir veya Milli Piyango’nun resmi internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden çevrimiçi olarak oynayabilirler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.