Son dakika: Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 2 Temmuz 2024 Süper Loto bilet sonucu sorgulama ekranı!

Son dakika: Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 2 Temmuz 2024 Süper Loto bilet sonucu sorgulama ekranı!
Yayınlama: 02.07.2024
5
A+
A-

Süper Loto Çekiliş Heyecanı Sonuçlandı

Salı, Perşembe ve Pazar günleri heyecanla beklenen Süper Loto çekilişinde gerilim sona erdi. Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlanan çekiliş, noter huzurunda gerçekleşti. Çekiliş sonrasında kazanan numaralar millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Online mobil uygulamalarında ilan edildi.

2 Temmuz 2024 tarihli Süper Loto çekilişinin sonucu şu şekilde:

Son Çekiliş Sonucu

Çekiliş no: 79   02/07/2024 – 21:30
1  11  13  16  31  44

Kazanan numaraları doğru tahmin eden şanslı kişiler, ödüllerini Milli Piyango bayilerinden talep edebileceklerdir.

Süper Loto Hakkında

Süper Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen bir şans oyunudur. Çekilişler haftada üç gün, Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştirilmektedir. Oyuncular, 1’den 69’a kadar olan numaralar arasından 6 adet seçerek biletlerini doldururlar. Biletlerde yer alan 6 numaranın çekilişte çıkan 6 numara ile eşleşmesi halinde büyük ikramiye kazanılır.

Süper Loto’da büyük ikramiyenin yanı sıra, beşli, dörtlü ve üçlü tahminlerde bulunan oyuncular da çeşitli ödüller kazanma şansına sahiptirler. Ödül miktarları, çekilişe katılan bilet sayısına ve tutturulan numara sayısına göre değişmektedir.

Süper Loto biletleri, Milli Piyango bayilerinden ve millipiyangoonline.com adresinden temin edilebilir. Oyunun detaylı kuralları ve güncel çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi’nin resmi internet sitesinde yer almaktadır.

Şansınızın yaver gitmesi dileğiyle!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.