Son dakika: Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 9 Temmuz 2024 Süper Loto bilet sonucu sorgulama ekranı!

Son dakika: Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 9 Temmuz 2024 Süper Loto bilet sonucu sorgulama ekranı!
Yayınlama: 09.07.2024
2
A+
A-

Süper Loto Sonuçları 9 Temmuz 2024

Salı, Perşembe ve Pazar günleri düzenlenen Süper Loto çekilişinde heyecan doruk noktasına ulaştı. Milli Piyango Online mobil uygulaması ve millipyiangoonline.com adresinden canlı yayınlanan çekiliş, noter huzurunda gerçekleşti.

9 Temmuz 2024 tarihli Süper Loto çekilişi sonuçları merakla bekleniyor. Çekiliş sonucu belli olduğunda buradan duyurulacaktır.

Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı olarak yayınlanacak olan Süper Loto çekilişi, sonucunun açıklanmasından sonra anında bu sayfada yer alacaktır. Milli Piyango Online mobil uygulaması ve millipyiangoonline.com adresinden de çekiliş sonucu sorgulanabilecektir.

Çekilişin ardından şanslı rakamlar şu şekilde açıklanacaktır:

  • 6 ana sayı
  • 1 talih sayısı

Milli Piyango Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişleri, her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri saat 21:30’da gerçekleştirilmektedir.

9 Temmuz 2024 tarihli Süper Loto çekilişine katılanlar, biletlerini bayiilerden veya Milli Piyango Online mobil uygulaması üzerinden satın alabilirler. Çekiliş sonucu açıklandıktan sonra, kazanan numaralar bu sayfada yayınlanacak ve Milli Piyango Online mobil uygulaması ile millipyiangoonline.com adresinden sorgulanabilecektir.

Süper Loto biletine sahip olanlar, biletlerini çekiliş tarihinden itibaren 30 gün içinde ibraz etmelidirler. Kazanan biletler, Milli Piyango Genel Müdürlüğü’nün merkez ofislerinde veya yetkili bayilerde ibraz edilebilir.

Kazananlara, biletlerini ibraz etmeleri karşılığında ikramiyeleri ödenecektir. İkramiyeler, kazananın talimatlarına göre nakit veya havale yoluyla verilecektir.

Süper Loto çekilişleri, Milli Piyango İdaresi’nin denetimi altında gerçekleşmektedir. Çekilişler, şeffaf ve adil bir şekilde gerçekleştirilmekte ve sonuçlar bağımsız denetim kuruluşları tarafından onaylanmaktadır.

Milli Piyango, Süper Loto çekilişlerinin yanı sıra Şans Topu, Sayısal Loto, Kazı Kazan ve Toto gibi birçok farklı oyun düzenlemektedir. Milli Piyango oyunlarına katılarak hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de büyük ikramiyeler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.