Süper Loto 23 Haziran 2024 sonuçları | Süper Loto çekilişi ve bilet sorgulama sayfası

Süper Loto 23 Haziran 2024 sonuçları | Süper Loto çekilişi ve bilet sorgulama sayfası
Yayınlama: 23.06.2024
32
A+
A-

Süper Loto: Şansınızı Deneyimlemeye Hazırlanın

Türkiye’nin en heyecan verici şans oyunlarından biri olan Süper Loto, her hafta 3 kez kazanma şansını ayaklarınıza getiriyor. Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştirilen çekilişler, heyecanı doruklara çıkarıyor.

Canlı yayında huzurunda yapılan çekilişlerde, 6 talihli numara titizlikle tespit ediliyor. Şanslı oyunun yeni çekilişi 23 Haziran 2024 tarihinde gerçekleşecek. Bu özel çekilişte, devreden ikramiye tutarı tam 107 milyon 565 bin lira olarak belirlendi.

Şansınızı Sorgulayın: Süper Loto 23 Haziran 2024 Sonuçları

23 Haziran tarihli yaklaşan çekiliş, saat 21.30’da başlayacak. Çekilişin ardından, heyecan doruk noktasına ulaşacak. Millipiyangoonline.com’un çekiliş sonuçları sayfasını ziyaret ederek bilet sorgulama işlemini anında gerçekleştirebileceksiniz.

Süper Loto’yu Oynamak: Şansınızı Artırın

Süper Loto’yu oynamak son derece basittir. Haftada üç gün kazanma şansı elde edersiniz; Salı, Perşembe ve Pazar günleri. Her çekilişte, 60 numaradan oluşan küreden 6 şanslı numara rastgele seçilir.

Kolonlarınızda yer alan numaralardan minimum 2’si, maksimum 6’sı çekilen numaralarla eşleşirse, şanslı kazanan siz olursunuz! 6 numarayı da bilen Süper Loto’nun büyük ikramiyesini kazanır. Aynı kategoride birden fazla kazanan çıkması durumunda, ikramiye havuzu eşit şekilde paylaştırılır.

Şansınızın peşinden gitmeye hazır mısınız? Süper Loto’nun haftalık çekilişlerine katılın ve hayatınızı değiştirecek o büyük ödülü kazanma şansı yakalayın. Şansınız bugün gülümseyebilir!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.