Topuk Yaylası’nda kampa giren Fenerbahçe’de hazırlıklar sürüyor

Topuk Yaylası’nda kampa giren Fenerbahçe’de hazırlıklar sürüyor
Yayınlama: 26.06.2024
6
A+
A-

Fenerbahçe’nin Serkan Acar Topuk Yaylası’ndaki Kampa Başladı

Sarı lacivertli ekip, Kaynaşlı ilçesindeki Serkan Acar Topuk Yaylası Tesisleri’nde hafta başında başlattığı çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Teknik direktör Jose Mourinho önderliğinde sahaya çıkan Fenerbahçe, günün ilk antrenmanında yoğun bir mesai gerçekleştirdi.

Isınma ve koordinasyon hareketleriyle ısınan futbolcular, pas çalışmalarıyla topla ilk temaslarını yaptılar. Ardından çift kale maçlar düzenleyen ekip, taktiksel bir çalışmayla antrenmanı noktaladı.

Akşam antrenmanıyla hazırlıklarını sürdürecek olan Fenerbahçe, gelecek karşılaşmalara sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Sarı lacivertliler, yeni sezonda başarıyı hedefleyerek çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Fenerbahçe’nin kampa katılan futbolcuları arasında Mesut Özil, Enner Valencia ve Arda Güler gibi yıldız isimler de yer alıyor. Bu oyuncular, Mourinho’nun liderliğinde takıma katkı sağlamak ve başarıya ulaşmak için ter döküyorlar.

Topuk Yaylası Tesisleri, Fenerbahçe’nin hazırlıklarını en iyi şekilde yapabilmesi için tüm imkanlara sahip olan modern bir tesis. Futbolcular, antrenmanların yanı sıra dinlenme ve sosyalleşme imkanlarına da tesis içerisinde ulaşıyor.

Fenerbahçe, Serkan Acar Topuk Yaylası’ndaki kampında, fiziksel ve taktiksel olarak yeni sezona hazırlanıyor. Sarı lacivertliler, Mourinho’nun tecrübesiyle ve oyuncuların özverisiyle, hedeflerine ulaşmak için kararlı bir şekilde çalışıyorlar.

Ekip, hazırlık maçları ve diğer etkinliklerle çalışmalarını sürdürmeye devam edecek. Fenerbahçe, yeni sezonda elde edeceği başarılarla taraftarlarını gururlandırmak istiyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.