Usta isimler oyuncu kadrosunda! Süt Kardeşler filmi oyuncuları, konusu… Süt Kardeşler nerede çekildi?

Usta isimler oyuncu kadrosunda! Süt Kardeşler filmi oyuncuları, konusu… Süt Kardeşler nerede çekildi?
Yayınlama: 26.06.2024
4
A+
A-

Kemal Sunal ve Şener Şen’in Başrollerini Süslediği “Süt Kardeşler” Filminin Oyuncuları

Türk sinemasının iki devi Kemal Sunal ve Şener Şen’in başrollerini paylaştığı unutulmaz komedi filmi “Süt Kardeşler”, oyuncularıyla da dikkat çekmektedir. İşte filmdeki karakterlere hayat veren yetenekli isimler:

Kemal Sunal – Şaban

Filmde, konağın sahibi Melek Hanım’ı sütoğlu sanıp da konağa yerleşen Şaban rolünü üstlenmektedir Sunal. Sahiplenici ve saf kişiliğiyle izleyicilerin gülüşlerini patlatmaktadır.

Şener Şen – Hüsamettin

Şaban’ın sinirli abisi Hüsamettin’i ise Şener Şen canlandırmaktadır. Kardeşine karşı korumacı tavırları ve patlamaya hazır öfkesiyle seyircileri eğlendirmektedir.

Halit Akçatepe – Ramazan

Şaban’ın arkadaşı Ramazan, eksantrik ve kurnaz kişiliğiyle dikkat çekmektedir. Halit Akçatepe’nin başarılı performansı, karaktere ayrı bir renk katmaktadır.

Hale Soygazi – Bihter

Bayram’ın kardeşi Bihter, güzelliği ve saflığıyla öne çıkan bir karakterdir. Hale Soygazi’nin zarafeti ve oyunculuk yeteneği, Bihter’e hayat vermektedir.

Adile Naşit – Melek

Konağın sahibi Melek Hanım, şaşkın ve iyi kalpli bir karakterdir. Adile Naşit’in ustalıkla canlandırdığı bu rol, filmin en sevilen figürlerinden biri olmaktadır.

Ayşen Gruda – Emine

Melek Hanım’ın hizmetçisi Emine, sivri dilli ve esprili bir karakterdir. Ayşen Gruda’nın unutulmaz performansı, Emine’ye kendine has bir hava katmaktadır.

Ergin Orbey – Bayram

Bayram, aslında Melek Hanım’ın damadıdır ancak Şaban ve Ramazan’ın varlığı işleri karıştırmaktadır. Ergin Orbey’in sevimli ve saf tavırları, Bayram karakterine inandırıcılık kazandırmaktadır.

Jale Altuğ – Afife

Bayram’ın eşi Afife, güzel ve anlayışlı bir karakterdir. Jale Altuğ’un zarif performansı, Afife’ye hayat vererek izleyicilerin kalbinde yer etmektedir.

Yasemin Esmergül – Yasemin

Ramazan’ın sevgilisi Yasemin, zeki ve yardımsever bir kadındır. Yasemin Esmergül’ün başarılı oyunculuğu, Yasemin’e filmde önemli bir rol vermektedir.

Ali Şen – Kerami

Bayram’ın babası Kerami, kurnaz ve çıkarcı bir karakterdir. Ali Şen’in usta işi performansı, Kerami’ye inandırıcılık kazandırarak izleyicileri güldürmektedir.

Türker Tekin – Kahya

Konağın kahyası, dürüst ve çalışkan bir karakterdir. Türker Tekin’in güvenilir oyunculuğu, Kahya’ya saygınlık katmaktadır.

Dinçer Çekmez – Çavuş

Jandarma çavuşu, düzgün ve görevine sadık bir karakterdir. Dinçer Çekmez’in karizmatik performansı, Çavuş’a inandırıcılık kazandırmaktadır.

Feridun Çölgeçen – Sarraf Efendi

Filmin bir diğer önemli karakteri Sarraf Efendi, kurnaz ve çıkarcı bir kişidir. Feridun Çölgeçen’in başarılı oyunculuğu, Sarraf Efendi’ye kendine özgü bir hava katmaktadır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.